• Ubytování Jičín - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Jičín - Switch to English   
  • Unterkunft Jičín - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Jičín - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Йичин - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Jičín
Jičín - ilustračné foto

Hotel Paříž ***
[ Ubytovanie Jičín - Žižkovo náměstí 3 ]

Hotel Paříž

Hotel Paríž sa nachádza v samom srdci historického centra v Jičíne, v susedstve Valdické brány a Valdštejnova námestí. Svojou polohou je dobrým východiskovým bodom k výletom do prírody, po pamiatkach Slovenského raja a tiež Krkonôš. Hotel Paríž v Jičíne ubytovanie. V hoteli Paríž v Jičíne je celkom 35 izieb a je možné ubytovať až 76 osôb.

ceny od 350,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 20Informačná službaVýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)KlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíTaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBeachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 800 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOHorolezectvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Para, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Vyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel U krále ***
[ Ubytovanie Jičín - Nerudova 45 ]

Hotel U krále

Hotel U kráľa v Jičíne ubytovanie. Hotel U kráľa v Jičíne disponuje 11 priestrannými a vkusne vybavenými izbami s kapacitou 29 lôžok. Hostia hotela U kráľa v Jičíne sa môžu ubytovať v dvojlôžkových, trojlôžkových, štvorlôžkových či rodinných izbách. Každá izba hotela U kráľa v Jičíne je vybavený vlastným sociálnym zariadením (so sprchovacím kútom alebo vaňou), telefónom, TV so satelitným príjmom, minibarom a trezorom.

ceny od 950,00 Kč
Informačná službaBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieSprievodca, je poskytované zadarmo: ÁNOHotelový transport, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORomantické

Hotel Hradec ***
[ Ubytovanie Jičín - Náměstí 54 ] - Mlázovice

Hotel Hradec

Hotel Hradec v Mlázovice poskytuje hosťom pohodlné a útulné ubytovanie. Hotel Hradec v Mlázovice ubytovanie:. Hotel Hradec v Mlázovice ponúka ubytovanie v 4 trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, s vlastným sociálnym zariadením umývadlom, toaletou, sprchovacím kútom. Každá izba hotela Hradec v Mlázovice má možnosť prísteliek. Ďalej je v hoteli Hradec v Mlázovice možnosť ubytovania v apartmáne. Hotel je nefajčiarsky. Hotel Hradec v Mlázovice ubytovanie gastronómia:.

ceny od 350,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 30TV miestnosťInformačná službaZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieKancelárie do prenájmu, je poskytované zadarmo: NIE (cena 200,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Internetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8000 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8000 metrov)Požičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: NIEGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOStrelnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 5000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 4000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Zber húbLovRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIEWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8000 metrov)Vyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

U všech čertů penzion & restaurant ***
[ Ubytovanie Jičín - M. Koněva 73 ]

U všech čertů penzion & restaurant

Ak budete chcieť zostať dlhšie, môžete aj prenocovať v niektorým z čertovských izieb. Penzión U všetkých čertov v Jičíne ubytovanie. Penzión U všetkých čertov v Jičíne ponúka komfortné ubytovanie v 7 dvojlôžkových izbách a 1 apartmáne, pričom deti do 3 rokov sú ubytované zdarma. Izby penziónu U všetkých čertov v Jičíne spolu s apartmánom disponujú vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, televíziou so satelitným príjmom a bezdrôtovým internetovým pripojením.

ceny od 800,00 Kč
Izbová službaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieCateringové službyZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Vyhliadkové letyMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLetné športyTuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovaniePríroda

Novopacké sklepy ***
[ Ubytovanie Jičín - Stanislava Suchardy 76 ] - Nová Paka

Novopacké sklepy

Penzión Novopacké pivnice sa nachádza v Starej Pace a ponúka lacné ubytovanie v Podkrkonoší pre skupiny smerujúce do hôr na víkend alebo týždenný pobyt. Novopacké pivnice v Starej Pace ubytovanie:. Penzión a reštaurácia Novopacké pivnice v Starej Pace ponúka štýlové ubytovanie v útulných izbách umiestnených v podkroví krásnej reštaurácie. K dispozícii sú pre Vás dvoch až trojlôžkové izby s vlastným príslušenstvom sprcha, WC, vo vybavení je televízia so satelitným príjmom.

ceny od 750,00 Kč

Penzion Lucie
[ Ubytovanie Jičín - Fügnerova 197 ]

Penzion Lucie

Penzión Lucie v Jičíne sa nachádza v samom centre mesta, ktorý je obľúbeným východiskovým miestom pre výlety do Slovenského raja. Samo mesto Jičín potom v obľúbených večerníčcích preslávil lúpežník Rumcajs. Penzión Lucie v Jičíne ubytovanie. Penzión Lucie v Jičíne má pre Vaše pohodlie pripravené ubytovanie v 4 x 2-lôžková izba s možnosťou jednej prístelky. Každá izba Jicinskeho penzióne je vybavený nábytkom, kúpeľňou s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), televíziou.

ceny od 600,00 Kč


, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)

Zdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLetné športyTuristika

Apartmány U krále
[ Ubytovanie Jičín - Nerudova 45 ]

Apartmány U krále

Hotel U Kráľa poskytuje pohodlné a moderné ubytovanie. Hotel U Kráľa v Jičíne ubytovanie:. Hotel U Kráľa v Jičíne ponúka ubytovanie v priestranných viac lôžkových a rodinných izbách s vlastným sociálnym zariadením. Vo vybavení izieb je tiež telefón, televízia so satelitným príjmom, minibar, internetové pripojenie wifi a trezor. V hoteli je pre Vás pripravené na ubytovanie 11 izieb s kapacitou 29 lôžok a 1 apartmán pre 4 osoby vrátane vybavenej kuchyne.

ceny od 1 000,00 Kč
Informačná službaÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIEÚschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNORybolovLetné športyTuristikaPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovanie

Apartmány Libuň **
[ Ubytovanie Jičín - Libuň 67 ] - Libuň

Apartmány Libuň

Apartmány Libun sú ideálne východisko pre výlety v okolí. Apartmány Libun v Libun ubytovaný:. Apartmány Libun v Libun ponúka ubytovanie v rodinnom dome s dvoma samostatnými vchodmi s oplotenou záhradou, státím vozidiel a vonkajším posedením. Ubytovanie je riešené v dvoch štvorlôžkových izbách na prízemí a třílůžkového izby a dvojlôžková izba v podkroví s vlastnou kuchynkou, TV a novým sociálnym zariadením.

ceny od 300,00 Kč
TV miestnosťInformačná službaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOHorolezectvo, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOÚschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbRybolovVyhliadkové letyLetné športyTuristikaVidiekPobyty s deťmiLov rýbLacné ubytovaniePríroda

Penzion Javorský mlýn ***
[ Ubytovanie Jičín - Penzion Javorský mlýn ] - Lázně Bělohrad

Penzion Javorský mlýn

Penzión Javorský mlyn v Kúpeľoch Belohrad nájdete severne od mesta Kúpele Bělohrad, na brehu rieky Javorka, v krásnej prírode podhorí Krkonôš. Penzión Javorský mlyn v Kúpeľoch Belohrad ponúka príjemné ubytovanie, vyhlásenej reštauračné služby a širokú ponuku voľnočasových aktivít. Penzión Javorský mlyn v Kúpeľoch Belohrad ubytovanie. V ponuke penziónu Javorský mlyn v Kúpeľoch Belohrad nájdete štýlovo zariadené apartmány pre dve alebo štyri osoby a jednolôžkovú útulný izba.

ceny od 431,00 Kč

, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 9000 metrov)
Informačná službaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZaistenie kultúrnych a športových akciíBeachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 8000 metrov)Zber húbRybolovWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Ubytování v Českém ráji ***
[ Ubytovanie Jičín - Pařezská Lhota 3 ] - Holín

Ubytování v Českém ráji

Penzión Slovenský raj v Holín leží v krásnej prírode, v chránenej krajinnej oblasti Slovenský raj vzdialené približne 85 km východne od Prahy, ponúka pohodlné ubytovanie s raňajkami v rodinnom prostredí. Penzión Slovenský raj v holiny sa nachádza priamo v Prachovské skalách a to cca 1,5 km od centra skalného mesta. Penzión Slovenský raj v Holín ubytovanie. Penzión Slovenský raj v Holín ponúka ubytovanie v dvoch až štvorlôžkových izbách, v niektorých s možnosťou prístelky.

ceny od 860,00 Kč
Informačná službaIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieÚschovňa bicyklovTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOHorolezectvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbLovRybolovJazda na koniVyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Letné športyTuristikaRomantickéVidiekPobyty s deťmiLov rýbLacné ubytovaniePríroda
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA